Sposoby płatności


Przelew

Forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do realizacji. Nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu. Paczki wysyłamy tego samego lub następnego dnia po zaksięgowaniu wpłaty.

Dane do przelewów:

JARGA Sp. z o.o.. Kopernika 29 lok 16 05-091 Ząbki

mBank: 61 1140 2004 0000 3602 7797 1192


Płatność przy odbiorze

Wystarczy wybrać przesyłkę kurierską za pobraniem, a za zamówiony towar zapłacisz dopiero kurierowi przy odbiorze zamówienia. Zwykle płatność ma formę gotówkową, ale istnieje również możliwość zapłacenia kartą płatniczą. Zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że płatność za towar możemy dokonać już po jego obejrzeniu. Przesyłka za pobraniem wiąże się jednak z dodatkowymi kosztami.


Przelewem online (Dotpay)

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl To szybka i bezpieczna forma płatności. Przelane środki zaksięgują się automatycznie na naszym koncie, dzięki temu szybciej będziemy mogli przystąpić do realizacji zamówienia.

płatności dotpay