Colamina 100 kapsułek - mineralizacja organizmu

Nowy produkt

Wyjątkowy produkt dla kompletnej i całkowicie naturalnej remineralizacji organizmu. Colamina to multimineralny suplement diety, którego kapsułki wypełnione są pierwiastkami kopalnymi pochodzącymi z dwóch unikalnych źródeł geologicznych.

Więcej szczegółów

157,00 zł brutto

Więcej informacji

Eko GRATIS - do każdego zakupionego produktu otrzymasz od nas praktyczną i trwałą torbę bawełnianą Colway na codzienne zakupy z dużymi uchwytami i nadrukowanym logo. Zamawiaj produkty i bądź eko!

COLAMINA

Wyjątkowy produkt dla kompletnej i całkowicie naturalnej remineralizacji organizmu.

Colamina to multimineralny suplement diety, którego kapsułki wypełnione są pierwiastkami kopalnymi pochodzącymi z dwóch unikalnych źródeł geologicznych. Głównym składnikiem Colaminy są sfosylizowane algi z rodzaju Lithothamnion – pozyskiwane z wapiennego złoża roślinnego, znajdującego się pod dnem Morza Północnego. To wyjątkowy morski kompleks najbardziej przyswajalnych form wapnia: aragonitu i waterytu, a także bioaktywnego magnezu oraz aż 72 innych, potrzebnych naszemu organizmowi pierwiastków śladowych.

Drugim komponentem Colaminy są koncentrowane , koloidalne pierwiastki mineralne pozyskiwane z jedynego takiego miejsca na świecie, w Utah. Złoże to powstało przed 100 milionami lat na bazie kilkuset gatunków roślin, rosnących w pradziejach na nadzwyczajnie żyznych glebach, o urodzajności niespotykanej w obecnych warunkach. 70 minerałów bioorganicznych o wyjątkowo wysokim stopniu wchłanialności (m.in.: wapń, fosfor, potas, sód, magnez, siarka, jod, selen, miedź, cynk, bor, molibden, beryl, lit, chrom, mangan, żelazo, tal, wanad oraz wiele innych) stanowi wyjątkowo cenne źródło makro-, mikroelementów i pierwiastków śladowych, dzięki czemu Colamina zapewnia kompletną remineralizację organizmu.


SKŁADNIKI

Litothamnion, koloidalne minerały roślinne, żelatyna substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych)


ZALECANE DZIENNE SPOŻYCIE

2 kapsułki dziennie, popić połową szklanki wody. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony i zróżnicowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępnym dla małych dziec

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: