Kolagen Naturalny Graphite 200ml + GRATIS Zobacz większe

Kolagen Naturalny Graphite 200ml + GRATIS

Nowy produkt

Badania społeczne wskazują, że dłonie i stopy są obecnie wizytówką każdej kobiety. Kolagen wraz z elastyną tworzą w skórze właściwej elastyczną siatkę, która nadaje jej sprężystość i jędrność, a także wiąże wodę, substancje lipofilowe. Jakość kolagenu stanowi więc o kondycji tkanki łącznej czyli w istocie o kondycji całego organizmu.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 29 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 29 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 29,00 zł.


296,99 zł brutto

Więcej informacji

Zamawiając ten produkt otrzymujesz od nas regenerująco-wygładzający Krem Blue Diamond 5ml o wartości 25zł GRATIS


KOLAGEN NATURALNY GRAPHITE

KOLAGEN NATURALNY GRAPHITE - Całkowicie naturalny. Nasz polski. Unikalny dar natury.

Przedstawiamy Wam rewolucyjny polski wynalazek biochemiczny w drodze do zachowania młodego wyglądu skóry - Kolagen Naturalny. Nie wszyscy wiedzą, że Kolagen jest „proteiną młodości”, która stanowi ponad 30% masy białka ludzkiego i aż 70% białek skóry. Kolagen wraz z elastyną tworzą w skórze właściwej elastyczną siatkę, która nadaje jej sprężystość i jędrność, a także wiąże wodę, substancje lipofilowe. Jakość kolagenu stanowi o kondycji tkanki łącznej czyli w istocie o kondycji całego organizmu.

CO TO JEST KOLAGEN NATURALNY ?

To żel tworzony przez molekuły kolagenu rybiego, które w procesie hydratacji (odkrycie polskiej biochemii) przyłączają cząsteczki wody. Jedyny „żywy” (zachowujący konformację potrójnej helisy) preparat białkowy w kosmetologii światowej. Kolagen rybi na etapie molekularnym cechuje zdolność pokonywana naskórka niemożliwa w przypadkach innych preparatów kolagenowych. Dodatkowo Kolagen Naturalny cechuje niemal identyczna budowa strukturalna jak kolagenu ludzkiego. Ta właściwość decyduje o jego aktywności biologicznej, pod warunkiem jednak przechowywania w sterylnych warunkach i w temperaturze do maks. 28°C. Dzięki prostej i higienicznej aplikacji pompką możesz dozować taką jego ilość, jaka jest Ci właśnie potrzebna do pielęgnacji Twojego ciała.

"NATURALNY" TO NIE TYLKO CHWYT MARKETINGOWY !!!

Kolagen Naturalny to rzeczywiście produkt naturalny nie tylko z nazwy. Żeby to pojąć wystarczy poczytać skład INCI najlepszych nawet i najdroższych specyfików, kremów, eliksirów świa­ta... Ukrywa się w ich składzie zazwyczaj „ćwierć tablicy Mendelejewa". Konserwanty, polepszacze, sztucznie komponowane proteiny, syntetyczne witaminy, hormony, agresywne nośniki. A wśród nich nierzadko alergeny, substancje podejrzewane o kancerogenność, nawet toksyny.

Skład INCI Kolagenu Naturalnego budzi z powodu swojej „krótkości" zazdrość wielu kosmetologów: woda i aktywne biolo­gicznie białko - kolagen. Plus odrobina białka siostrzanego, elastyny i w symbolicznych ilościach: kwas mlekowy, który występuje naturalnie w naszym organizmie (np. mięśniach i skórze) i krótkołańcuchowy kwas tłuszczowy wiązany prostym alkoholem (caprylyl glycol). Ten ostami jest w Kolagenie Naturalnym sensacyjnym „zastępcą" konserwantów. Potrafi przełamywać membrany bakterii, jakie mogą pojawić się w białkach! Cztery-pięć substancji. Koniec.
Spróbuj znaleźć na rynku inny taki kosmetyk - bez parabenów, barwników, aromatów, bez żadnej chemii nieorganicznej...

Kolagen Naturalny Graphite


PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP

Badania społeczne wskazują, że dłonie i stopy są obecnie wizytówką każdej kobiety. Piękne dłonie i zadbane stopy to przede wszystkim gładka, aksamitna skóra oraz mocne, zadbane paznokcie. Właściwa i systematyczna pielęgnacja przy pomocy Kolagenu Naturalnego, ukierunkowanego na regenerację zapewni skórze Twoich dłoni i stóp wyjątkową gładkość i atrakcyjny wygląd oraz zadba o strukturę Twoich paznokci.

Stosowanie kolagenu na dłonie i stopy (kolagen GRAPHITE)

• po każdorazowym umyciu stosuj na wilgotną skórę,
• starannie wetrzeć w paznokcie, które ulegają regeneracji,
• na paznokcie posmarowane kolagenem można bezpośrednio kłaść lakier,
• kolagen nie tylko odmładza skórę dłoni i stóp, ale zmniejsza też występujące na nich przebarwień

PIELĘGNACJA WŁOSÓW

Pięknie i zdrowo wyglądające włosy to ozdoba każdej kobiety. Kondycja włosów często pozostawia wiele do życzenia. Regularne farbowanie oraz osłabiające włosy zabiegi stylizacyjne powodują, że nasze włosy tracą swój połysk, kolor i elastyczność. Aby skutecznie o nie dbać z pomocą przychodzi Kolagen Naturalny, który pozwali na skuteczną pielęgnację włosów i skóry głowy poprawiając ich wygląd i kolor.

Stosowanie kolagenu na skórę głowy i włosy (kolagen GRAPHITE)
• po starannym umyciu głowy wetrzeć kolagen w wilgotną skórę (części kolagenu zostającej u nasady włosów - nie spłukiwać),
• suszyć włosy po kilkunastu minutach, letnim powietrzem, ze znacznej odległości.

Kolagen Naturalny Graphite

WYDAJNOŚĆ KOLAGENU NATURALNEGO GRAPHITE

Wydajność Kolagenu Naturalnego przy zalecanym stosowaniu dwa razy dziennie:

50ml - 2 miesiące
100ml - 3-4 miesiące
200ml - 5-7 miesięcy

WYBIERZ TO CO DLA CIEBIE NAJLEPSZE !

Stosując Kolagen Naturalny w prosty i naturalny sposób masz szansę wybrać produkt którego działanie zostało tysiąckrotnie potwierdzone, produkt nieprzeciętny, unikalny na skalę światową!

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: