Szampon Zagęszczający Włosy i Odżywka Zagęszczająca Włosy Zobacz większe

Szampon Zagęszczający Włosy i Odżywka Zagęszczająca Włosy + PREZENT

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 21 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 21 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 21,00 zł.


Więcej informacji

Odżywka Zagęszczająca Włosy

Odżywka Zagęszczająca WłosyUnikalna w skali światowej, kompletna odżywka do włosów.
Składniki w niej zawarte, realnie umożliwiają korzystne oddziaływanie na kondycję włosa na całej jego długości.

Wyróżniamy trzy zasadnicze strefy włosa:
- cebulkę włosową
- gruczoły łojowe i kanalik włosowy
- martwy wyrostek keratynowy, powyżej kanalika włosowego
(czyli to co widzimy i nazywamy włosem).

Praktycznie wszystkie odżywki do włosów mają kontakt tylko z widoczną częścią włosa, powyżej jego kanalika. Odżywka Zagęszczajaca Włosy – autorski kosmetyk polskiego wynalazcy, doktora chemii Krzysztofa Słonia - dzięki obecności aktywnej diosminy, działa na ten obszar, gdzie włos się rodzi, czyli na cebulkę włosową. Odpowiednio duże stężenie diosminy, powoduje zwiększony przepływ krwi przez naczynia krwionośne cebulki, co owocuje większą ilością składników odżywczych wykorzystywanych przez organizm do wzrostu włosa.

Dzięki tak awangardowej konstrukcji odżywki, możemy się cieszyć z niezwykłych efektów jej stosowania. Środowisko odżywki zagęszczającej COLWAY jest tak komfortowe, że nowo wyrastające włosy odzyskują swój naturalny kolor, jeszcze w początkach etapu siwienia. Wyrastają mocniejsze, lepiej nawilżone i zdrowsze. Już po pierwszym użyciu, włosy znacznie wolniej się przetłuszczają i wyglądają trzeciego dnia po umyciu równie dobrze jak pierwszego. Odżywka COLWAY zyska uznanie osób, które nie chcą myć włosów codziennie, a zachowywać ich świeży wygląd.

Sposób użycia:

Na mokre włosy nałożyć niewielką ilość odżywki i wmasowywać we włosy i skórę głowy przez jedną do dwóch minut. Następnie spłukać ciepłą wodą. Stosować po każdym myciu włosów.
Do mycia włosów używać Szamponu Zagęszczającego Włosy COLWAY. Używanie obu tych produktów razem znacznie zwiększa efekt zagęszczający, który każdy użytkownik postrzeże już po kilku, a najpóźniej kilkunastu tygodniach na grzebieniu podczas czesania.

Szampon Zagęszczający Włosy


Dr Krzysztof Słoń opowiada o swoim rewolucyjnym szamponie zagęszczającym włosy.

Jeśli Twoje włosy są osłabione, łamliwe lub się rozdwajają a przy każdym czesaniu obawiasz się, że Twoje włosy pozostaną na grzebieniu to nasz szampon jest dla Ciebie.

Już teraz śmiało możesz zapomnieć o problemach z mini bo firma Colway znalazła sposób aby zadbać o Twoje włosy. To szampon który dzięki aktywnej biologicznie diosminie zwiększa ukrwienie mieszków włosowych, odżywiając je i zapewniając wzmocnienie włosów już od miejsca gdzie rodzi się włos.

Dzięki nowatorskiemu zastosowaniu tej formy diosminy Twoje włosy szybko i widocznie się wzmocnią i zagęszczą.

Szampon zagęszczający włosy Colway

Właściwości Diosminy

Dlaczego włosy stają się mocniejsze, zwiększa się ich ilość i szybko przestają wypadać? Diosmina powoduje skurcz i rozkurcz naczyń krwionośnych w cebulce włosowej, skutkuje to wzmożonym przepływem krwi i doskonałym odżywieniem komórek macierzystych mieszków włosowych. Aby uzyskać odpowiednie efekty nie musimy myć włosów codziennie bo Diosmina jest substancją mikronizowaną, która pozostaje w porach skóry nawet po spłukaniu wodą.

Porady i sposób użycia

Dla zapewnienia odpowiedniego działania wzmacniającego należy wmasowywać szampon w skórę głowy do ok. 2 minut. Dodatkowo należy myć nim włosy minimum dwa razy w tygodniu.

Po ok 2-3 miesiącach zauważymy trwały efekt zagęszczenia włosów. Jest to czas niezbędny by nasze żywe cebulki wzmocniły się i wydały nowy włos.

Szampon zagęszczający włosy Colway

.

Zawartość

30 innych produktów w tej samej kategorii: