Szampon Zagęszczają Włosy dla Mężczyzn Zobacz większe

Szampon Zagęszczają Włosy dla Mężczyzn

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 11 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 11,00 zł.


Więcej informacji


Dr Krzysztof Słoń opowiada o swoim rewolucyjnym szamponie zagęszczającym włosy.

Jeśli Twoje włosy są osłabione, łamliwe lub się rozdwajają a przy każdym czesaniu obawiasz się, że Twoje włosy pozostaną na grzebieniu to nasz szampon jest dla Ciebie.

Już teraz śmiało możesz zapomnieć o problemach z mini bo firma Colway znalazła sposób aby zadbać o Twoje włosy. To szampon który dzięki aktywnej biologicznie diosminie zwiększa ukrwienie mieszków włosowych, odżywiając je i zapewniając wzmocnienie włosów już od miejsca gdzie rodzi się włos.

Dzięki nowatorskiemu zastosowaniu tej formy diosminy Twoje włosy szybko i widocznie się wzmocnią i zagęszczą.

Właściwości Diosminy

Dlaczego włosy stają się mocniejsze, zwiększa się ich ilość i szybko przestają wypadać? Diosmina powoduje skurcz i rozkurcz naczyń krwionośnych w cebulce włosowej, skutkuje to wzmożonym przepływem krwi i doskonałym odżywieniem komórek macierzystych mieszków włosowych. Aby uzyskać odpowiednie efekty nie musimy myć włosów codziennie bo Diosmina jest substancją mikronizowaną, która pozostaje w porach skóry nawet po spłukaniu wodą.

Porady i sposób użycia

Dla zapewnienia odpowiedniego działania wzmacniającego należy wmasowywać szampon w skórę głowy do ok. 2 minut. Dodatkowo należy myć nim włosy minimum dwa razy w tygodniu.

Po ok 2-3 miesiącach zauważymy trwały efekt zagęszczenia włosów. Jest to czas niezbędny by nasze żywe cebulki wzmocniły się i wydały nowy włos.

Szampon zagęszczający włosy Colway

30 innych produktów w tej samej kategorii: